Varaklı Mobilya

En Güzel 2017 Klasik Yemek Odası Takımları

Ev hayatının en önemli alanlarından biri olan ve tüm aileyi bir araya getiren yemek odalarında, 2017 modası yemek masası aksesuarlarındaki detaylarla dikkat çekecek.

Modern dekorasyon sevmeyenler için 2017 klasik yemek odası takımları şık ve renkli kaseler ve masa örtüleri ile dikkatleri çekecek. Birbirinden farklı aksesuarlar ve renk detayları sayesinde, her zaman evinizin neşesini sağlayabileceksiniz.

Modern ve klasik stillerinin önüne geçen avangart bu yıl revaçta olmayacak. Sadece hiçbir şeyinize dokunmadan renkli aksesuarlar kullanarak yemek odanıza renk katabilirsiniz.

2017 yılı klaisk yemek odası

2017 Yemek Odası Hakim Renkleri

Klasik yemek odası takımları 2017 modasının etkilerini güneşin ışığından almanı için pirinç ve bronz aynalarla daha etkileyici bir şekle girebilir.

Renk seçiminizde altın varsa, mor ve antrasitler de tercih edebilirsiniz. Limon sarısı, gri ve koyu gri tonları ile her zaman en iyi şekilde yararlanacağınız içeriklerle dikkat çekecektir. Metalik renkler ve aksesuarlarla her zaman en iyi şekilde kullanacağınız yemek masanızı bir ziyafet sofrasını dönüştürürken kullanacağınız bronz şamdanlarınızı da artık köşelerden çıkarmanın vakti geldi.

Yemek Odası ve Salonlarda Renk Uyumu

Yemek odalarında renk seçiminden yana tercih yapacağınızda, birbirine zıt renkleri tercih ederseniz, yemek odası ve salon ayırdını da en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Uyumlu bir şekilde düzenlenmiş olan yemek odası ve salonlar birlikte aynı şekilde düşünüldüğü için, iki farklı alanın özel bölümleri pek dikkat çekmez. Bu nedenle iki ayrı bölüm gibi görünmesi için sarı- gri, mor-pirinç gibi renkler tercih edebilirsiniz.

2017 klasik yemek odası

Masa Detayları

Yemek masasının en önemli tamamlayıcı olan masa örtüsü ve şamdanlar, dekoratif kase ve tabaklarla en iyi şekilde kullanılmalıdır.

Yemek takımlarınızın haricinde masasının ortasına yerleştireceğiniz canlı çiçekler, şamdan ve küçük aksesuarlar, günün temasına uygun bir şekilde detaylandırılabilir. Her zaman canlı çiçekler kullanmayı tercih ederseniz, daha iyi bir sonuç alırsınız ve  her zaman etrafa mis gibi bir koku yayılmasının avantajlarını yaşayabilirsiniz.

elita_klasik_yemek_odasi_takimi

Klasik Dekorasyonda Hangi Aksesuarlar Kullanılır?

Klasik dekorasyon için klasik dresuarlar, şamdan ve aynalar, küçük objeler oldukça önemlidir. Farklı bir aksesuar seçimi için tema yaratarak uygun bir aksesuar kullanabilirsiniz.

Renkli seçimler ve klasik dışı aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Özellikle pirinç, mermer ve bronz modasından sonuna kadar yararlanabileceğiniz aksesuar seçimlerinizde porselen detaylarını da unutmamalısınız.

Kategori: Genel

Benzer Konular

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma odası, kişiye günün tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için gerekli sakinliği ve dinginliği barındıracak şekilde...

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Bahçe mobilyaları, dış mekan mobilyası veya balkon ve teras mobilyası olarak da bildiğimiz, dış mekanlarda...

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaz mevsiminde günebakanlar gibi, evlerde yaza hazırlanırken gün ışığı alan yerlere bakar. Bu nedenle dekorasyonda...

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

En hassas varlıklarımız olan bebeklerimizin odalarının dekorasyonunu özenle yapmak için hep çabalarız. Bebek odalarında anneler...

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Her genç, kendi zevkine göre tasarlanan bir odaya sahip olmak ister. Özgür ve kişisel olarak...

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı En Güzel 2017 Klasik Yemek Odası Takımları - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose