Varaklı Mobilya

Asortie Mobilya Yeni Sezon Ürünlerini Görücüye Çıkardı

Mobilyalar her yıl farklı renk, desen ve modeller ile ortaya çıkmaktadır. Mobilya modasında son yıllarda nostaljik esintilere sahip modeller öne çıkmaktadır. Saray koleksiyonu olarak da adlandırılan bu seride ki mobilyalar oldukça ilgi göre mobilya modelleri arasında yer almaktadır. Asortie markası, oldukça ilgi gören mobilya markalarının başında gelmektedir. Mobilya seçimi özellikle bayanlar için oldukça önemli bir konudur. Evini dekore etmek isteyen bayanların en çok dikkat ettiği konuların başında estetik ve konfor gelmektedir. Hem vücudun rahat etmesi hem de göze hoş görünmesi bakımından özellikle iç mekânlarda ki düzenlemeler büyük önem taşımaktadır. Evlerin rahatlığını öne çıkarmak isteyen kişiler, sade mobilya modellerini ya da avangarde modeller arasında seçim yapabilir. Evinin şıklığını öne çıkarmak isteyenlerin tercihi ise oymalı ve varaklı mobilya modelleridir. Klasik ve gösterişli mekânlar mekânlarda daha ağır bir hava oluşmasını sağlamaktadır.

Asortie markasının bu yıl en gözde serilerinden biri olan Akasya yemek odası takımları, oldukça şık ve sade tasarımlara sahiptir. Bu seride en fazla dikkat çeken taraf ise, mobilyaların rengidir. Mobilya takımı tamamen el oyması ile oluşturulmuştur. Doğal boyama teknikleri ile boyanmış mobilyalar, farklı bir renge sahiptir. Masa ve konsol gibi parçaların üst yüzeyleri parlak, yan yüzeyleri mat olarak tasarlanmıştır. Takımda yer alan parçaların sayısı ve ebatları müşterilerin tercihine göre şekillene bilmektedir. Akasya koltuk takımı ise aynı serinini salon takımıdır. Renk ve tasarım yemek odası takımı ile aynıdır. Koltuk takımı da yine oldukça şık ve sıra dışı bir tasarıma sahiptir. Bu koltuk takımı müşterilerin isteği renk ve ebatlarda üretilmektedir. İthal kumaş kaplı olan bu koltuk takımının el işçiliği de 1. sınıftır. Yine yemek odası takımında olduğu gibi koltuk takımında da el oymaları bulunmaktadır. Takımın koltuk büyüklükleri ve sayıları yine müşterilerin isteğine göre değişebilir.

Benzer Konular

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma odası, kişiye günün tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için gerekli sakinliği ve dinginliği barındıracak şekilde...

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Bahçe mobilyaları, dış mekan mobilyası veya balkon ve teras mobilyası olarak da bildiğimiz, dış mekanlarda...

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaz mevsiminde günebakanlar gibi, evlerde yaza hazırlanırken gün ışığı alan yerlere bakar. Bu nedenle dekorasyonda...

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

En hassas varlıklarımız olan bebeklerimizin odalarının dekorasyonunu özenle yapmak için hep çabalarız. Bebek odalarında anneler...

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Her genç, kendi zevkine göre tasarlanan bir odaya sahip olmak ister. Özgür ve kişisel olarak...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Yesim kiz dedi ki:

  Fiyat lütfen tek tek.

 2. pelin aydın dedi ki:

  yukardaki resimlerde kırmızı görkemli yatak başlığı olan bir klasik yatak odası takımı çok beğendim fiyatını öğrenmek isterim. bunun ölçüleri ne kadar?

 3. fahriye dedi ki:

  yuvarlak yatak odası takımları kullanışlı oluyor mu? benim hayalim hep bu tarz bir yatak odası takımı alarak sıra dışı yatak odası dekorasyonu yapmaktı.

 4. burhan dedi ki:

  asortie mobilyanın tasarımlarına hayran kalmamak elde değil. tebrik ediyorum.

 5. aydilge dedi ki:

  mobilyalar artık renk desen model konusunda aştılar. asortie mobilya zaten klasik mobilyada bir numara bence.

 6. sena dedi ki:

  asortie mobilyanın tasarımları harika..

 7. Öznur Genç dedi ki:

  Asortie Mobilya’nın ürünlerini her zaman beğenmişimdir. Özellikle yemek odası takımları ile yatak odası takımları harika

 8. serhan özen dedi ki:

  Asortie Mobilya’nın modelleri italyan mobilya modellerine benzyor. Hatta bazı modelleri italyan mobilyalardan bile daha güzel.

 9. gülay dedi ki:

  Asortie Mobilya’yı hep takip ederim. genellikle maskodaki mağazalarına gidip bizzat gözümle görüyorum ama. internet siteleri de çok geniş ve kapsamlı

 10. fikriye dedi ki:

  asortie mobilyanın tasarımlarına bayılıyorum. ben de klasik mobilyadan vazgeçemediğim için bu tarz tasarımları çok güzel buluyorum.

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı Asortie Mobilya Yeni Sezon Ürünlerini Görücüye Çıkardı - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose