Varaklı Mobilya

Çarpıcı derecede klasik bir şıklık

Klasik tarzda bir dekorasyonu evlerinize getirerek evlerinizde çok daha mükemmel bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Klasik tarzdaki mobilyaları evlerinizin her bölümünde kullanarak ortaya daha etkili sonuçlar çıkartabilirsiniz. Görkemli ve ihtişamlı yapıları ile göz dolduran bu zarif ve son derece şık mobilyalarla yaşam alanlarınızı daha güzel gösterebilmeniz mümkündür.

Az yer tutan ve kaliteli kumaştan yapılan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda istediğinizin ötesinde bir dekora imza atabilirsiniz. Zarafet ve asalet bakımından çok zarif tasarımlar olan bu mobilyalarla evlerinizin görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Seçkin ve elit bir ambiyansın evlerinize gelmesini sağlayan bu tasarımlar ile lüksü en üst noktada yaşayabilirsiniz.

acelya-klasik-koltuk-takimi

Salonunuzda klasik mobilya kullanmaya ne dersiniz ?

Salonunuzda ya da oturma odanızda kullanacağınız koltuk takımları ile evinizi istediğiniz şekilde giydirebilirsiniz. Yapacağınız doğru konumlandırma ile klasik koltuk takımlarınız ile salonlarınızı çok daha rahat ve bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hem gösterişli hem de sıcak bir salon dekorunu evlerinizde görmek istiyorsanız o zaman seçiminizi klasik mobilyadan yana yapmalısınız. Klasik mobilyalar her yönüyle salonlarınızı daha zengin bir görünüme kavuşturacaktır.

Hem dekoratif hem de işlevsel olan bu tasarımlar ile evlerinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Varaklı ve oymalı olan bu mobilya modelleri ile salonları ile salonlarınızda kendi tarzınızı istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Klasik koltuk takımlarının renklerini daha koyu tonlarda tercih ederek ortaya çok daha mükemmel bir ambiyans çıkarabilirsiniz.

Tamamen ahşaptan yapılan ve el emeği olan bu koltuk takımlarında oturmanın ve misafirlerinizi ağırlamanın keyfine doyamayacaksınız. Konforlu ve rahat olan bu koltuk takımları ile diğer koltukları gölgede bırakmanız işten bile değildir.

vizyon-klasik-koltuk-takimi

Perde modelleri ve avize seçimleri ile orantılı koltuklarınızla salonlarınızda bütünsel bir dekorasyon yaparak çarpıcı bir atmosfer ortaya çıkarabilirsiniz.

Tv ünitesi ve ahşap sehpa modelleri ile salonlarınızı hiç olmadığı kadar etkileyici ve gösterişli kılabilmeniz mümkün olacaktır. Televizyon ünitesi yaşam alanlarınızı çok daha ferahlatıcı bir etkiye sahiptir.

Televizyonunuzu ve eşyalarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz bu tasarımlarla yaşam alanlarınızı çok daha mükemmel kılabilirsiniz.

Klasik tarzdaki yemek odası takımı ile yaşam alanlarınızı eşsiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yemek odası takımlarında klasik olan modelleri tercih ederek harikalar yaratabilirsiniz. Yemek odası takımlarında varaklı ve gravürlü motiflere sahip olan yemek masa ve sandalyelerinin havalı görünümü görülmeye değer kalite ve özelliklerdedir.

Son derece dayanıklı ve sağlam olan bu mobilya tasarımları ile yemek odalarınızı tanımakta zorluk yaşayabilirsiniz. Koltuk takımları ile harmanlayacağınız klasik yemek odası takımları ile yaşam alanlarınıza derinlik getirebilirsiniz.

Klasik mobilyaların varlığı banyolarınızı da değiştirmeye yetecek özelliklerdedir.

Banyo mobilyalarınızda klasik tasarımlara ağırlık vererek hoş ve dikkat çekici bir dekorasyon çalışmasına imza atabilirsiniz. Banyo dolaplarının ahşap ve neme dayanıklı olması banyolarınızda uzun soluklu bir dekorasyonun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Asortie Banyo  (3)

Hem daha lüks hem de kalıcı bir dekorasyon çalışmasını banyolarınıza getirmek istiyorsanız klasik mobilyalardan şaşmamalısınız. Banyolarınız için seçeceğiniz açık renkli klasik tasarımlar ile banyolarınızı daha geniş ve şık gösterebilirsiniz. özellikle klasik lavabo ve dolap modelleri işe hafızalara kazınacak bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Klasik mobilyaları tercih ederek çok daha zarif ve asil görünümlü mutfak dekorasyonları elde edebilirsiniz.

Mutfağınızda kullanacağınız tasarımlarda klasik dolapların varlığı her yönüyle mutfaklarınızı etkileyecektir. Klasik ahşap kapaklı olan bu mutfak dolapları ile mutfak eşyalarınızı istediğiniz gibi saklayabilirsiniz.

Geniş iç hacimleri ile göz dolduran bu tasarımlar ile klasik çizgileri buluşturarak mükemmel ötesi dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz.

 

mutfak-mobilyalari-6

Klasik mobilya modelleri ile yatak odalarınızı daha romantik bir havaya büründürebilirsiniz.

Klasik yatak modellerini yatak odası dekorasyonunda kullanarak yatak odalarınızı çok daha güzel ve işlevsel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

doğal_ahşap_yatak_odası_3

Hem dekoratif hem de inovatif olan bu mobilya modelleri ile yatak odalarınız hiç olmadığı kadar farklı ve renkli bir dekorasyona kavuşacaktır. Yatak modeli, gardrobu ve komodinleri ile yatak odalarınızı daha alımlı ve sıcak kılmanız mümkün olacaktır.

Benzer Konular

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma odası, kişiye günün tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için gerekli sakinliği ve dinginliği barındıracak şekilde...

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaz mevsiminde günebakanlar gibi, evlerde yaza hazırlanırken gün ışığı alan yerlere bakar. Bu nedenle dekorasyonda...

Dekorazon Online Satış Mağazasından Şık Tasarımlar

Dekorazon Online Satış Mağazasından Şık Tasarımlar

Ev dekorasyonunuzu yaparken farklı fikirler ve ürünler kullanmak istediğinizde dekorazon sitesinde aradığınız tarzda seçenekleri kolayca...

Varaklı Klasik Koltuk Takımına En Güzel Örnekler

Varaklı Klasik Koltuk Takımına En Güzel Örnekler

Koltuk takımları evlerin en estetik tamamlayıcısı olmakta ve tasarımları ile evlere uyum ve şıklık getirmektedir....

Konforlu Ve Estetik Bir Dekorasyon Örneği

Konforlu Ve Estetik Bir Dekorasyon Örneği

Evlerinizde yer vereceğiniz dekorasyonlarda konforu ve estetiği ön plana çıkartarak çok daha mükemmel sonuçlar elde...

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı Çarpıcı derecede klasik bir şıklık - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose