Varaklı Mobilya

Country Stilinde Dekorasyon

Country tarzında yapacağınız dekorasyonla evlerinizi hiç olmadığı kadar güzel ve farklı gösterebilirsiniz.

Bu stildeki tasarımlarda renklerin ve modellerin diğer mobilyalardan farklı olduğu bir gerçektir. Country tarzındaki tasarımlar gerek yapıları gerekse de malzeme özellikleri ile modern mobilyaları geri plana itmektedir.

Country tarzındaki tasarımların göz alıcı görünüme sahip olmaları yapacağınız dekorasyonları doğrudan etkilemektedir. Hem dekoratif hem de estetik olan bu tasarımlar son derece konforlu ve rahattırlar.

Country-Tarzı-Ev-Dekorasyon-Resimleri

Her stile çok çabuk uyum sağlayan bu tasarımlarla yaşam alanlarınızda fark yaratabilmeniz mümkündür. Uzun ömürlü kullanım bakımından da sizden sonraki jenerasyonlara miras olarak bırakabileceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha da değerli hale getirebilirsiniz.

Kendi tarzınızı ve zevklerinizi her bakımdan dekorunuza yansıtmanızı sağlayacak olan bu tasarımlarla yapacağınız dekorasyonlarda harikulade bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Country tarzı tasarımlar her yönüyle yaşam alanlarınızın çok daha mükemmel görünmesine neden olacaktır.

Sıcak ve samimi bir dekorasyonun yaşam alanlarınıza gelmesini istiyorsanız mutlaka country tasarımlarını evlerinize getirmelisiniz.

Hem daha dekoratif hem de şık olan bu mobilyalar ile yapacağınız dekorasyonlarla yaşam alanlarınızda fevkalade bir görünüm elde edebilirsiniz.

acelya-klasik-koltuk-takimi

Salonlarınızdan yatak odalarınıza, yemek odalarınızdan mutfaklarınıza kadar evlerinizin tüm bölümlerinde yer vereceğiniz bu tasarımlar ile çok daha güzel ve estetik bir dekor oluşturabilirsiniz.

Country stiline sahip olan mobilyalarda ahşap tasarımların varlığını her açıdan hissedebilirsiniz.

Açık renkli duvarlarınızla birlikte kombine edeceğiniz koyu renkli koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı daha değerli bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Kontrastlık yaratarak ortaya çıkaracağınız dekorasyon ile yaşam alanlarınızı çok daha güzel ve farklı gösterebilirsiniz. Son derece rahat ve konforlu olan tasarımlar ile yaşam alanlarınızı mükemmel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Oturma odalarınızda country stiline sahip olan koltuk takımlarını tercih ederek çok daha lüks ve rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.

L ve U tipi şeklinde olan country tarzındaki koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızı daha zengin bir dekora kavuşturabilirsiniz.

Bu tarzdaki koltuk takımlarını geniş ya da dar olan oturma odalarınızda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tarzdaki koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı çok daha farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Tamamen oturma odalarınızda fark yaratmanızı sağlayacak olan bu koltuk takımları ile etkili ve dikkat çekici kombinasyonlar yapabilirsiniz. Ahşap sehpa tasarımları ile de uyumlu bir dekorun ortaya çıkmasına öncülük eden bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha mükemmel kılabilirsiniz.

Oturma odanızın içinde yapacağınız yerleşimde kitaplık modellerini kullanarak oturma odalarınızı daha gösterişli ve kullanışlı kılabilirsiniz.

Ahşap olan bu kitaplık modellerini salonlarınızda seperatör olarak da kullanabilirsiniz. Bu kitaplık modelleri ile oturma odalarınızı açık mutfak dekorasyonuna sahipseniz ayırmak için düşünebilirsiniz. Böylece daha estetik ve görsel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

quantum-klasik-koltuk-takimi

İsterseniz oturma odanızın duvarlarını da kitaplık modeli oluşturacak şekilde ahşap raflarla bütünleyebilirsiniz. Ahşap rafları duvarlarınızda kullanarak hem yerden tasarruf edersiniz hem de şekil itibariyle daha yaratıcı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Kitaplık modeline oturma odası dekorasyonunuzda yer vererek daha etkili bir çalışma ortamı da oluşturabilirsiniz.

Country tarzı dekorasyonunuzda özellikle oturma odalarınızın dekorunda daha çok klasik tasarımların büyüleyici güzelliğinden de faydalanmalısınız.

Klasik koltuk takımlarının varlığı her yönüyle dekorlarınızı etkileyecektir. Ayrı bir hava, renkli bir dekor ve en üst noktada bir konfor istiyorsanız mutlaka klasik koltuk takımlarına dekorlarınızda yer vermelisiniz. Klasik koltuk takıları country tarzındaki oturma odası dekorunuzun güzelliğini bir kez daha gözler önüne serecektir.

Country tarzındaki yatak odası dekorasyonunuzla çok daha huzurlu ve iddialı bir yatak odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.
Görkemli yatak başlıkları ve ihtişamlı gardrop modelleri ile country tarzı yatak odası dekorunuz diğerlerinin en az 3 gömlek üzerinde olacaktır.

roman-klasik-koltuk-takimi

Özellikle ergonomik ve antropometrik olan yatak konforu ile ve sunduğu görsellik ile bu tarzdaki tasarımlar yaşam alanlarınızın hiç olmadığı kadar etkileyici olmasını sağlayacaktır.

Renk itibariyle de pastel ve keskin renklerin kullanıldığı bu tasarımlar ile yatak odası dekorasyonlarınızı çok daha havalı gösterebilmeniz mümkündür. Sizlerde country tarzını dekorlarınızda benimseyerek çok daha güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Benzer Konular

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma odası, kişiye günün tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için gerekli sakinliği ve dinginliği barındıracak şekilde...

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaz mevsiminde günebakanlar gibi, evlerde yaza hazırlanırken gün ışığı alan yerlere bakar. Bu nedenle dekorasyonda...

Dekorazon Online Satış Mağazasından Şık Tasarımlar

Dekorazon Online Satış Mağazasından Şık Tasarımlar

Ev dekorasyonunuzu yaparken farklı fikirler ve ürünler kullanmak istediğinizde dekorazon sitesinde aradığınız tarzda seçenekleri kolayca...

Varaklı Klasik Koltuk Takımına En Güzel Örnekler

Varaklı Klasik Koltuk Takımına En Güzel Örnekler

Koltuk takımları evlerin en estetik tamamlayıcısı olmakta ve tasarımları ile evlere uyum ve şıklık getirmektedir....

Konforlu Ve Estetik Bir Dekorasyon Örneği

Konforlu Ve Estetik Bir Dekorasyon Örneği

Evlerinizde yer vereceğiniz dekorasyonlarda konforu ve estetiği ön plana çıkartarak çok daha mükemmel sonuçlar elde...

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı Country Stilinde Dekorasyon - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose