Varaklı Mobilya

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Her genç, kendi zevkine göre tasarlanan bir odaya sahip olmak ister. Özgür ve kişisel olarak dekore edilen odalar, gençleri daha fazla de mutlu eder. Genç odası dekorasyonunda odada kalacak olan gençlerin cinsiyetinin önemi de büyüktür. Genç erkek odası dekorasyonunda kullandığınız ren, obje ve dekorasyonlar tamamen değişik olacaktır. Genç odası dekorasyon fikirleri dikkatle incelenirse, son yıllarda genç kızların da erkeklerin de beğendiği veya iki cinsinde kullanabildiği unisex denilen ürünlerin üretim ve satışında artış görülmektedir.

genç erkek yatak odası tasarımları

Erkek Genç Odası

Eğer ergenlik dönemi yaşayan iki erkek çocuğunuz varsa kıyafet dolabının ayrı ayrı olmasına gerek yoktur. Bu dönemde erkekler için ön planda olan bir spor dalı veya hobileri varsa, genç odası eşyalarının olacağı veya posterlerin asılabileceği, çocuğun basit sporlar yapabileceği özel bir alana dönüştürülmelidir. Erkek genç odası renk seçimleri artık ebeveynlere ait değildir, olmamalıdır da. Onların odalarını tasarlarken, ebeveynler sadece yol gösterici olmalıdır. Tasarımlar, gençlerin istek ve beklentilerine uygun, tabi ki belirlediğiniz bütçe doğrultusunda yapılmalıdır. Dolap içlerinde düzenleyiciler bulundurmak, hem bu yaş çocuklar hem de küçük çocuklar için oldukça gereklidir. Özellikle CD’ler ve kitaplar için düzenleyiciler büyük kolaylık sağlar.

genç odası_6

Genç Odası Erkek Modelleri

Her odanın dekorasyonu için işe zemin ve duvar çalışmaları ile başlamak gereklidir. Genç odası için de aynı şekilde, işe, uygulayacağınız dekora ve temaya uyumlu bir duvar ve zemin seçilmeli. Bütün dekorasyonu kapsayan detaylı bir planlama aşamasının ardından zemin ve duvar döşemeleriyle işe başlayabilirsiniz. Aydınlatmasını ve mobilyalarını da ekledikten sonra geriye aksesuarlar kalmaktadır. Genç odası erkek modelleri seçerken çocuğunuzun ilgisini çekecek bilim, sanat ve kültür ögelerini katmanız gereklidir.

erkek yatak odası

Benzer Konular

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma odası, kişiye günün tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için gerekli sakinliği ve dinginliği barındıracak şekilde...

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Bahçe mobilyaları, dış mekan mobilyası veya balkon ve teras mobilyası olarak da bildiğimiz, dış mekanlarda...

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaz mevsiminde günebakanlar gibi, evlerde yaza hazırlanırken gün ışığı alan yerlere bakar. Bu nedenle dekorasyonda...

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

En hassas varlıklarımız olan bebeklerimizin odalarının dekorasyonunu özenle yapmak için hep çabalarız. Bebek odalarında anneler...

Yeni Sezonda Klasik Mobilya

Yeni Sezonda Klasik Mobilya

Ülkemiz oldukça köklü bir geçmişe sahip bir ulustan gelmektedir. Osmanlı saray kültürü ülkemizin her yerinde...

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose