Varaklı Mobilya

Yengeç Burcu İçin Dekorasyon Fikirleri

Yengeç evinde huzur arar

Yengeç burcu için evi onun korunağı, sığınağıdır. Su gurubu olan Yengeç burcunun kadını evinin dekorasyonunda mavi, turkuaz, yeşil gibi su renklerini kullanacaktır ve bu renkler içinde kendini huzurlu hissedecektir. Evine, yuvasına çok bağlı olan bu Yengeç kadını, evlerinde bu kavayı yansıtacaklardır. Aile ve arkadaşlarına sadık olan bir  yengecin evinde onlarla çekilmiş fotoğrafalrı, sevdiklerini hatırlatan ayrıntılar göze çarpar. Yengeç için hatıra çok büyük anlam taşır. Bu burcun kadınları anılarıyla birlikte yaşarlar. Geçmiş evlerinin de bir parçasıdır.

Yengeçler modern dekorasyona karşı olmasa da klasik tarzı tercih edeceklerinden genelde eski ve yeninin kombinasyonunu yapacaklardır. Klasik mobilya tarzı yengeç kadınına huzur verir ki yengeç için evdeki en büyük ihtiyacı budur. Yengeçlerin klasikteki ana teması ise romantizmdir. Sade ve romantik, hoş bir ortamda yaşamaktan hoşlanırlar. Bu yüzden açık renkleri kullanmayı severler. Evlerinde aydınlık ve rahatlatıcı bir hava vardır.

Yengeç burcu kadınına göre ev dekorasyonu

Evde uzun zaman geçiren yengeçlerin hobileri de eve yönelik olduğundan bir kenarda şiş ve yumak, resim tuvali, kütüphane gibi hobilerine özgü eşyalar göze çarpacaktır.

Adeta evini kutsal mekanı olarak gören yengeç kadını dekorasyon işlerinde de başarılıdır. Misafir ağırlamayı sevdiği gibi bu konuda başarılıdır. Bunun için evinde kocaman bir yemek masası bulunabilir.

Yengecin oturma odasında yastıklarla süslenmiş koltuklar, gümüş aksesuarlar dikkat çeker. Oturma odalarının deniz manzarası görmesini isterler. Yatak odalarında ise iyice romantik bir hava vardır. Çiçekler, mumlar yatak odalarından eksik olmaz.

klasik-oturma-odasi

Yengeçler ayrıntıcı, mükemmeliyetçi, duyarlı ve duygusal kadınlardır ve bu özelliklerini evlerinin her köşesine de yansıtırlar.

Benzer Konular

Varaklı Mobilya ve Dekorasyon fikirleri

Varaklı Mobilya ve Dekorasyon fikirleri

Dekorasyon tasarımları ve çizgileri günümüzde çok farklı noktalara ulaştı. Teknoloji ilerledi. İnsanlar her türlü malzemelere...

Klasik mobilyanın geleceği

Klasik mobilyanın geleceği

Klasik türde mobilyalardan hoşlananlara özel tasarımlarla mobilya ustalarından ve tasarımcılarından mükemmel ve eşsiz değerlerde tasarımlar...

2016 varaklı mobilya trendleri neler…

2016 varaklı mobilya trendleri neler…

Mobilya dünyası gün geçtikçe daha hızlı ve güvenli adımlarla gelişmektedir. Bu sektörde firmalar söz sahibi...

Eskitme Masa Modelleri

Eskitme Masa Modelleri

Evlerini dekore eden ev sahipleri genelde bir şekilde bir uyum yakalamak isterler. Bu bakımdan bir...

Klasik TV Ünitesi

Klasik TV Ünitesi

Televizyon izlemeyi seven birisiyseniz ve televizyon izlerken bundan daha fazla keyif almak istiyorsanız bu durumda...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. SÜHEYLA dedi ki:

    BURÇLAR BİR YANA HERKES EVİNDE HUZUR VE RAHATLIK ARAR.AMA AYRINTIYA DÜŞÜYORUM AÇIKCASI YENGEÇ BURCU OLARAK. EVİMİN BU YIL DEKORUNU DEĞİŞTİRDİM VE KLASİK MOBİLYA İLE DÖŞEDİM.

  2. Mikail Er dedi ki:

    Güzel bir yazı olmuş. Yengeç burcu gerçekten zor bir burç. Ev dekorasyonunda klasik mobilya ve avangarde mobilya arasında farklı bir tarza sahiptirler. Birde evlerinde sade perde ve sade halı kullanmayı tercih ederler.

  3. Ayşe Ciltas dedi ki:

    Yengeç burcu olarak severek okudum yazınızı.

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı Yengeç Burcu İçin Dekorasyon Fikirleri - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose