Varaklı Mobilya

Yeni Sezonda Klasik Mobilya

Ülkemiz oldukça köklü bir geçmişe sahip bir ulustan gelmektedir. Osmanlı saray kültürü ülkemizin her yerinde etkilerini göstermektedir. Osmanlı Devleti’nden kalan birçok tarihi saray dış görünümün zarafeti ve gösterişi kadar içinin gösterişiyle de görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Osmanlı Devleti’nin saraylarındaki bu gösteriş ve ihtişam saray mobilyaları akımının günümüze kadar gelmesini sağlamıştır. Evinde gösterişe ve zengin görünüme önem verenler öncelikle saray mobilyası diye tabir ettiğimiz klasik mobilyaları tercih etmektedir. Siz de yeni yılda gösterişli bir eve sahip olmak istiyorsanız klasik mobilyalar öncelikli tercihiniz olmalıdır. Eğer evinizi saray tipi mobilyalarla dekore etmek isterseniz firmaların üretmiş olduğu yeni sezonda klasik mobilya modellerini incelemenizi öneririz. Birbirinden şık klasik mobilya modelleri ile evinizi oldukça güzel bir şekilde dekore etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

masko klasik mobilya

Klasik Mutfak Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Klasik mobilyalar artık mutfaklarda da çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle beyaz renginin mutfağa verdiği huzur klasik mobilya unsurlarıyla birleşince mutfağın bambaşka bir havaya bürünmesini sağlamaktadır. 2017 yılında firmalar müşterileri için oldukça şık klasik mobilya modelleri tasarladı. Bu da yeni yılda birçok mutfakta klasik unsurları oldukça fazla göreceğiz. Klasik mutfak modellerinde de kenar süslemeleri oldukça sık kullanılmaktadır. Beyaz mobilyanın kenar süslemeleri altın rengi ile boyanarak ön plana çıkarılmaktadır. Böylece mobilyanın çok daha etkileyici görünmesi sağlanmaktadır. Dolap ve rafların kulplarında da ince detayların bulunduğu klasik mutfak modelleri ile mutfağınızda adeta bir saray mutfağı havası estirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Klasik Koltuk Takımları Bu Yıl Çok Moda

Klasik mobilyalar hiçbir zaman değerini kaybetmiyor. 2017 yılında da klasik mobilyaların hak ettiği değeri göreceğini söyleyebiliriz. Üreticiler müşterileri için oldukça etkileyici klasik mobilya modellerini 2017 yılında müşterilerinin beğenisine sunacak. Özellikle misafirlerin de ağırlandığı salonlarda klasik mobilyanın zengin görünümünden sıkça faydalanılmaktadır. Yeni yılda birçok farklı klasik koltuk takımları ile evlerin çok daha zengin görüneceğini söyleyebiliriz. Böylelikle siz de klasik mobilya kullanmanın ayrıcalığını ve zarafetini evinizde yaşayabilirsiniz.

yeni yılda klasik mobilya

Klasik Köşe Takımlarının Önlenemez Yükselişi

Köşe takımları son yıllarda her yaştan insanın çok fazla tercih ettiği bir mobilya türü olarak karşımıza çıkıyor. Gerek konforu, gerekse dar mekânlara kattığı derinliği ile büyük koltuk takımlarına çok iyi bir alternatif olan köşe takımları, yeni yılda da en çok tercih edilen mobilya türleri arasındaki yerini koruyacak. Bu yıl klasik mobilya akımını köşe koltuklarda da sıkça görebileceğiz. Oldukça etkileyici klasik köşe takımları ile evinizde hem saray havası soluyabilecek hem de köşe koltuklarının o muhteşem konforunu yaşayabileceksiniz. Firmaların muhteşem koleksiyonlarından evinize uygun renk ve modeldeki köşe koltuk takımını seçerek bu rahatlığa kavuşmanız çok kolay. Umarız 2017 yılında evinizi istediğiniz gibi dekore etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

klasik mobilya yeni dönem

Kategori: Genel

Benzer Konular

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma Odasında Art Dekor Örnekleri

Oturma odası, kişiye günün tüm yorgunluğunu üzerinden atmak için gerekli sakinliği ve dinginliği barındıracak şekilde...

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Uzmanından Bahçe Mobilyası Fikirleri

Bahçe mobilyaları, dış mekan mobilyası veya balkon ve teras mobilyası olarak da bildiğimiz, dış mekanlarda...

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerde Yaz Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaz mevsiminde günebakanlar gibi, evlerde yaza hazırlanırken gün ışığı alan yerlere bakar. Bu nedenle dekorasyonda...

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

En hassas varlıklarımız olan bebeklerimizin odalarının dekorasyonunu özenle yapmak için hep çabalarız. Bebek odalarında anneler...

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Genç Erkek Odası Nasıl Olmalı

Her genç, kendi zevkine göre tasarlanan bir odaya sahip olmak ister. Özgür ve kişisel olarak...

Yorum Yazın

Copyright © 2013-2014 VarakliMobilya.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.
İletişim - Sitemap

Yukarı Yeni Sezonda Klasik Mobilya - Varaklı Mobilya - Varaklı Mobilya
You might also likeclose